Blog erotyczny

Prywatne sex historyjki i przeżycia seksualne.

Uczennica z nauczycielem

Ta przygoda wydarzyła się we środe gdy mieliśmy fizykę. Uczy nas pan profesor którego nieco jaki lubi. Oddawał sprawdziany spośród którego jako się okazało dostałam jedynkę… Zapytałam się go kiedy mogę poprawić ocenę bo zbliżał się roczek szkolny.

Nauczyciel powiedział mi ze jeszcze tego samego dnia na kółku.
-ale ego jestem nie wykonana!
-nie będziesz nic pisać pouczysz się trochę pomogę ci – odpowiedział profesor.

Tak jak się umówiliśmy przyszłam na kółko już bez mundurka. Ubrana byłam w niedługą dżinsową spódniczkę i bluzę spośród wiązaniem na szyi. W szkole nie było poprzednio nikogo tylko ego i Bóg profesor. Weszłam do klasy dodatkowo usiadłam w pierwszej ławce przed biurkiem nauczyciela biusty. Zaczęłam wypakowywać zeszyty dodatkowo Książkę, ale wręcz Bóg marek(w taki sposób proch na opinia profesor) powiedział ze mam to schować dodatkowo ze mi pomoże inaczej. Nie wiedziałam co proch na pomysłu. Osiadłam na stoliku dodatkowo założyłam noga na nogę, czekałam. Nie musiałam oczekiwać gdyż Marek przechylił ławkę tak ze spadłam z niej na kolana zanim się podniosłam on poprzednio stal przede mną dodatkowo wyjął z rozporka swojego penisa. Złapał mnie za czupryna nie wiedziałam co robić bałam się ale spośród drugiej okolica czułam narastające podnieta. Trzymając mnie zbyt czupryna przyłożył swoja pale do moich zamkniętych ust masował główką moje oczy usta dodatkowo policzki złapał mnie brutalnie zbyt nos w taki sposób ze musiałam rozluźnić usta. Włożył go żwawo dodatkowo po same jadra. Oczy zaczęły mi łzawić dusiłam się i dławiłam.

Zapytał :
-jesteś dziewica?
-tak – odpowiedziałam
-to już nie będziesz!!-odpowiedział i brutalnie oparł mnie o biurko nauczycielskie.

Stałam z rozszerzonymi nogami a on wkładał mi brutalnie i szybko trzy palce do cipki. Bolało mnie to i prosiłam zęby przestał. Ale on powiedział tylko ze zaliczę test na piątkę i wkładał mi dalej teraz już czwórka palce a dodatkowo druga ręką masował należący do mnie odbyt. W obu dziurkach miałam po cztery palce. Zaczęłam jęczeć z podniecenia dodatkowo ogromnego bólu. Krzyknął ze mam się zatrzasnąć. Byłam poprzednio bezszelestnie w oczach miałam łzy. Złapał mnie zbyt lewe udo od chwili wewnętrznej okolica cipa i podniósł do góry złapał do reki nabrzmiałą pale dodatkowo włożył mi w dziurkę bez ceregieli żwawo dodatkowo natychmiast cala. Krzyknęłam z bólu czułam jako mnie rozrywa. Dostałam w twarz. Powiedział ze jestem nieposłuszna kurwa i ze obecnie będzie kara włożył mi penisa do ust całego, jadra obijały mi się o brodę dodatkowo spuścił się do ust ledwie połykam ogromna liczba spermy.

-podobało ci się?-zapytał. Milczałam bojąc się odpowiedzieć
-odpowiedz dziwko!!!!
-krzyknął i znów dostałam tym razem mocno w pośladek
-tak -odpowiedziałam cicho
-grzeczna suka – powiedział mój nauczyciel.

Wziął penisa w rękę i zaczął sam się zadowalać dal mi gruby marker do pisania po tablicy i cipka powiedział obliż go i włóż sobie w tyłek! wypełniłam rozkaz odwróciła się tyle do marka wypielam tyłeczek i włożyłam sobie marker w dupkę delikatnie do polowy i powoli głębiej nie widziałam co robi profesor. Nagle poczułam ze ramię w ramię markera wbija się tego członek. Miałam w tyłeczku marker i penisa marka. Rozrywało mnie było to nader bolesne doświadczenie powiedział ubierz się i idź do mieszkania. Jako będziesz regularnie przychodzić na kolko skończysz spośród piąteczką. Od chwili tamtego czasu mam same piątki spośród fizyki pomimo tego ze jej nie rozumiem.

, ,

Comments are currently closed.